Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Terminator LR dla mężczyzn

Terminator LR dla mężczyzn

dymny

Terminator marki LR to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Terminator został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są kardamon i bergamotka; nutami serca są woda morska i eukaliptus; nutami bazy są cedr virginia i mirra.

Kardamon Bergamotka

Woda morska Eukaliptus

Cedr Virginia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terminator by LR.

Terminator Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Terminator, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Terminator, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terminator marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terminator marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Cartier Pasha de Cartier CB I Hate Perfume Wild Hunt Giorgio Armani Summer Mania Homme Adidas Passion Game La Perla GrigioPerla Hedo White Aveda Chakra 1 Motivation Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Honore des Pres Nu Green Jardin de France Eau givree Royall Fragrances Royall Vetiver Nickel Ulla Lala