Marki » L » kwiatowe « Grupy

Sarah Connor LR dla kobiet

Sarah Connor LR dla kobiet

Miałem: 1

Sarah Connor LR dla kobiet Zdjęcia

Sarah Connor marki LR to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sarah Connor został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są jaśmin i róża; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Jaśmin Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sarah Connor by LR.

Sarah Connor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Sarah Connor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Sarah Connor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sarah Connor marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sarah Connor marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benetton Tribu Juicy Couture Eau de Couture Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Chloe Chloe Lisy Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Nicolas Danila Polynesian Gardens Yosh White Flowers 1.41 Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Yardley Heritage Collection: Orange Blossom DSH Perfumes Mother of the Bride Dana Love's Baby Soft La Bouquetiere Iris Du Ciel