Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pseudonym LR dla kobiet

Pseudonym LR dla kobiet

Mam: 1

wodny

Pseudonym marki LR to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pseudonym został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są brzoskwinia, melon i liczi; nutami serca są jaśmin, lilia wodna i fiołek; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i wanilia.

Brzoskwinia Melon Liczi

Jaśmin Lilia wodna Fiołek

Wetyweria Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pseudonym by LR.

Pseudonym Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Pseudonym, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Pseudonym, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pseudonym marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pseudonym marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Escada Ocean Blue Aftelier Orchid Single Lancome Tropiques Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Mexx XX Very Nice Cacharel Amor Amor Delight Laila Bagge You Rock Jeanne Arthes Boum Jeanne Arthes Boum Cherry