Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

LR Classics Martinique LR dla kobiet

LR Classics Martinique LR dla kobiet

LR Classics Martinique marki LR to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, fiołek, brzoskwinia, Śliwka i melon; nutami serca są róża, konwalia i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Fiołek Brzoskwinia Śliwka Melon

Róża Konwalia Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LR Classics Martinique by LR.

LR Classics Martinique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR LR Classics Martinique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR LR Classics Martinique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LR Classics Martinique marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LR Classics Martinique marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Bolero Ghost Ghost Sheer Summer Morgan Love de Toi Masaki Matsushima Masaki/Masaki Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Etro Benetroessere Resort Aftelier Fig Corine de Farme High School Musical Ulric de Varens Mini Varens 29 Love & Toast Dew Blossom Eisenberg I Am Stila Mandarin Mist