Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

LR Classics Hawaii LR dla kobiet

LR Classics Hawaii LR dla kobiet

cynamonowy

LR Classics Hawaii marki LR to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są goździk (przyprawa), cynamon i bergamotka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i heliotrop; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Goździk (przyprawa) Cynamon Bergamotka

Jaśmin Drzewo sandałowe Heliotrop

Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LR Classics Hawaii by LR.

LR Classics Hawaii Recenzje Perfum

LR Classics Hawaii by LR 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR LR Classics Hawaii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR LR Classics Hawaii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LR Classics Hawaii marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LR Classics Hawaii marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Aramis Havana Hilary Duff With Love Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Hermes Hermessence Ambre Narguile Giorgio Armani Attitude Extreme biehl parfumkunstwerke mb03 Perry Ellis 360° Black for Men Caron Poivre Ayala Moriel Roses et Chocolat Sage Machado Amber Anya`s Garden Amberess