Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

LR Classics Hawaii LR dla kobiet

LR Classics Hawaii LR dla kobiet

cynamonowy

LR Classics Hawaii marki LR to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są goździk (przyprawa), cynamon i bergamotka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i heliotrop; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Goździk (przyprawa) Cynamon Bergamotka

Jaśmin Drzewo sandałowe Heliotrop

Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LR Classics Hawaii by LR.

LR Classics Hawaii Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR LR Classics Hawaii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR LR Classics Hawaii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LR Classics Hawaii marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LR Classics Hawaii marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Paco Rabanne XS Extreme Girl Aftelier Parfum de Maroc Karl Lagerfeld KL Jil Sander Feeling man Chanel Pour Monsieur Concentree Histoires de Parfums Ambre 114 Ramon Molvizar Black Goldskin Avon Rare Rubies Demeter Fragrance Cinnamon Bark John Richmond John Richmond for Men LR Iris Berben