Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

LR Classics Hawaii LR dla kobiet

LR Classics Hawaii LR dla kobiet

cynamonowy

LR Classics Hawaii marki LR to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są goździk (przyprawa), cynamon i bergamotka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i heliotrop; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Goździk (przyprawa) Cynamon Bergamotka

Jaśmin Drzewo sandałowe Heliotrop

Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LR Classics Hawaii by LR.

LR Classics Hawaii Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR LR Classics Hawaii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR LR Classics Hawaii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LR Classics Hawaii marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LR Classics Hawaii marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Estée Lauder Youth-Dew Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Bois 1920 Sushi Imperiale L`Erbolario Meharees Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Ted Baker XO Extraordinary for Men Girard Bouquet D’Orient Express Reserve for Men Yves Rocher Aztek Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead By Bobo Dinner