Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

LR Classics Antigua LR dla kobiet

LR Classics Antigua LR dla kobiet

LR Classics Antigua marki LR to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są goździk (przyprawa), bergamotka, brzoskwinia i morela; nutami serca są konwalia, fiołek i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Goździk (przyprawa) Bergamotka Brzoskwinia Morela

Konwalia Fiołek Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LR Classics Antigua by LR.

LR Classics Antigua Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR LR Classics Antigua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR LR Classics Antigua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LR Classics Antigua marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LR Classics Antigua marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Guerlain Shalimar Legere Mariah Carey M Yves Rocher Iris Noir Shiseido Vocalise Amouage Amouage Homage MDCI Parfums Enlevement au Serail Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Tonatto Profumi M'oma Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl