Marki » L » kwiatowe « Grupy

Karolina Kurkova LR dla kobiet

tuberozowy
miodowy
Karolina Kurkova LR dla kobiet Filmy
Karolina Kurkova LR dla kobiet Zdjęcia Karolina Kurkova LR dla kobiet Zdjęcia Karolina Kurkova LR dla kobiet Zdjęcia Karolina Kurkova LR dla kobiet Zdjęcia Karolina Kurkova LR dla kobiet Zdjęcia

Karolina Kurkova marki LR to kwiatowe perfumy dla kobiet. Karolina Kurkova został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są miód i wanilia.

Nuty zielone

Jaśmin Tuberoza

Miód Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Karolina Kurkova by LR.

Karolina Kurkova Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Karolina Kurkova, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Karolina Kurkova, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Karolina Kurkova marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Karolina Kurkova marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Isabella Rossellini My Manifesto Avon U by Ungaro for Her Guerlain Meteorites Lalique Le Baiser Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Joya Venom Demeter Fragrance Funeral Home JoAnne Bassett Madame Pompadour La Bouquetiere Muguet Melvita Floral Water Camomille