Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Jungle Man LR dla mężczyzn

Jungle Man LR dla mężczyzn

Jungle Man marki LR to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jungle Man został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, mięta i przyprawy; nutami serca są lawenda, goździk (przyprawa) i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Mięta Przyprawy

Lawenda Goździk (przyprawa) Kardamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jungle Man by LR.

Jungle Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Jungle Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Jungle Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jungle Man marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jungle Man marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Cinnabar Frederic Malle Noir Epices Al Haramain Perfumes Al Buraq Les Nereides Oriental Lumpur Amouage Amouage Lyric Man Atelier Flou Katana DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Demeter Fragrance Cinnamon Toast 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Yves Rocher Eryo Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead By Bobo Dinner