Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Jungle Man LR dla mężczyzn

Jungle Man LR dla mężczyzn

Jungle Man marki LR to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jungle Man został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, mięta i przyprawy; nutami serca są lawenda, goździk (przyprawa) i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Mięta Przyprawy

Lawenda Goździk (przyprawa) Kardamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jungle Man by LR.

Jungle Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Jungle Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Jungle Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jungle Man marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jungle Man marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Trussardi Python Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Cacharel Noa Gold Hummer H2 Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Ted Baker X2O Extraordinary for Men Washington Tremlett Clove Absolute Jacomo Art Collection by Jacomo #08 D.S. & Durga East Mid East Giorgio Valenti P.U.R.E. I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Segreti di Lucca Boheme