Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Heidi Klum LR dla kobiet

Heidi Klum LR dla kobiet

Heidi Klum LR dla kobiet Zdjęcia

Heidi Klum marki LR to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Heidi Klum został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są geranium, bergamotka i mandarynka; nutami serca są irys, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, fasolka tonka i wanilia.

Geranium Bergamotka Mandarynka

Irys Jaśmin Gałka muszkatołowa

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heidi Klum by LR.

Heidi Klum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Heidi Klum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Heidi Klum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heidi Klum marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heidi Klum marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indian Jasmin Coty La Voce Renee Fleming Histoires de Parfums 1804 Andy Warhol Pop pour Femme Coty Vanilla Fields Winter Amouage Ubar Amouage Amouage Epic Woman Boadicea the Victorious Exotic The Party The Garden Party Tuberose Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Nejma Nejma 5 Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX