Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Desperate Housewives Gabrielle LR dla kobiet

Desperate Housewives Gabrielle LR dla kobiet

kwaśny
tropikalny
Desperate Housewives Gabrielle LR dla kobiet Zdjęcia Desperate Housewives Gabrielle LR dla kobiet Zdjęcia Desperate Housewives Gabrielle LR dla kobiet Zdjęcia Desperate Housewives Gabrielle LR dla kobiet Zdjęcia

Desperate Housewives Gabrielle marki LR to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Desperate Housewives Gabrielle został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, róża, jeżyna, ananas i malina.

Paczula Róża Jeżyna Ananas Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desperate Housewives Gabrielle by LR.

Desperate Housewives Gabrielle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Desperate Housewives Gabrielle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Desperate Housewives Gabrielle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desperate Housewives Gabrielle marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desperate Housewives Gabrielle marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sexy Graffiti Escada Escada Magnetic Beat Ghost Ghost Summer Flirt Yllozure Yllozureole Luciano Soprani Solo Rosa Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Victoria`s Secret Very Sexy for Her Etro Benetroessere Resort Escada Ocean Lounge Marc Jacobs Lola Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Lise Watier Neon Love Desirable