Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Desperate Housewives Bree LR dla kobiet

Desperate Housewives Bree LR dla kobiet

Desperate Housewives Bree LR dla kobiet Zdjęcia Desperate Housewives Bree LR dla kobiet Zdjęcia Desperate Housewives Bree LR dla kobiet Zdjęcia Desperate Housewives Bree LR dla kobiet Zdjęcia

Desperate Housewives Bree marki LR to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Desperate Housewives Bree został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są jaśmin i zielone jabłko; nutami serca są konwalia i malina; nutami bazy są ambra i wanilia.

Jaśmin Zielone jabłko

Konwalia Malina

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desperate Housewives Bree by LR.

Desperate Housewives Bree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Desperate Housewives Bree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Desperate Housewives Bree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desperate Housewives Bree marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desperate Housewives Bree marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! All About Eve Jennifer Lopez Live Escada Sexy Graffiti Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Exte J`S Exte Pop Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Roberto Verino VV Tropic Kerry Katona Outrageous Lollia Inspire Guerlain Insolence Eau Glacee Adolfo Dominguez U Love Live Escada Taj Sunset