Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bruce Willis LR dla mężczyzn

Bruce Willis LR dla mężczyzn

Bruce Willis marki LR to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Bruce Willis został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, geranium, cedr virginia, grejpfrut, pomarańcza, pieprz i drzewo sandałowe.

Wetyweria Geranium Cedr Virginia Grejpfrut Pomarańcza Pieprz Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bruce Willis by LR.

Bruce Willis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Bruce Willis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Bruce Willis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bruce Willis marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bruce Willis marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Essential Mexx Mexx Pure Life Man Roger & Gallet Bambou Nasomatto Absinth Floris No 89 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Basile Basile Style Homme CnR Create Scorpio for Men