Marki » L » aromatyczno - wodne « Grupy

Boris Becker LR dla mężczyzn

ziołowy
morski
Boris Becker LR dla mężczyzn Zdjęcia

Boris Becker marki LR to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Boris Becker został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są lawenda, tymianek i woda morska; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Lawenda Tymianek Woda morska

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boris Becker by LR.

Boris Becker Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Boris Becker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Boris Becker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boris Becker marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boris Becker marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Davidoff Cool Water Game for Him Nautica Nautica Blue Juventus 1897 Man Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Pacsun Kirra Agonist Kallocain Bella Bellissima Perfect Man Alternative L`Occitane en Provence Verdon Liz Claiborne Curve Wave Tiens Envol Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love