Marki » L » « Grupy

Malefic Tattoo LM Parfums dla kobiet i mężczyzn

Malefic Tattoo LM Parfums dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 4

agarowy

Malefic Tattoo marki LM Parfums to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Malefic Tattoo został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pieprz, cynamon, szafran, labdanum i kadzidło; nutami serca są ambra i agar (oud); nutami bazy są styraks, labdanum, piżmo, drzewo kaszmirowe, paczula i drzewo sandałowe.

Pieprz Cynamon Szafran Labdanum Kadzidło

Ambra Agar (oud)

Styraks Labdanum Piżmo Drzewo kaszmirowe Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malefic Tattoo by LM Parfums.

Malefic Tattoo Recenzje Perfum

Malefic Tattoo by LM Parfums 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LM Parfums Malefic Tattoo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LM Parfums Malefic Tattoo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malefic Tattoo marki LM Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malefic Tattoo marki LM Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yllozure Yllozure Replay Replay for Her Shiseido Zen Gold Keiko Mecheri Bois de Santal Gendarme Gendarme V Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Smell Bent Mamma Cassis Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Philosophy Inner Grace Novae Plus Lady Pink Thierry Mugler Angel Mugler Show Star