Marki » L » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Chemise Blanche LM Parfums dla kobiet

Chemise Blanche LM Parfums dla kobiet

aldehydowy

Chemise Blanche marki LM Parfums to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Chemise Blanche został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i aldehydy; nutami serca są irys, konwalia i róża; nutami bazy są benzoes, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Aldehydy

Irys Konwalia Róża

Benzoes Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chemise Blanche by LM Parfums.

Chemise Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LM Parfums Chemise Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LM Parfums Chemise Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chemise Blanche marki LM Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chemise Blanche marki LM Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Hermes Caleche Estée Lauder White Linen Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Kusado Sensu Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit Yves Saint Laurent Rive Gauche Fraicheur Frederic Malle Iris Poudre Molyneux Gauloise O Boticario Nativa Spa  Rose + Cassis Rasasi Catherine Long Lost Perfume Sortilege Jaclyn Smith California