Marki » L » orientalne « Grupy

Ototemo Deep Blue L`acqua Di Fiori dla kobiet

Ototemo Deep Blue  L`acqua Di Fiori dla kobiet

Ototemo Deep Blue marki L`acqua Di Fiori to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy i nuty owocowe; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Cytrusy Nuty owocowe

Nuty kwiatowe

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ototemo Deep Blue by L`acqua Di Fiori.

Ototemo Deep Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`acqua Di Fiori Ototemo Deep Blue , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`acqua Di Fiori Ototemo Deep Blue , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ototemo Deep Blue marki L`acqua Di Fiori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ototemo Deep Blue marki L`acqua Di Fiori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Imari Seduction Mauboussin Mauboussin Topaze Gai Mattiolo That's Amore! Lui Bath and Body Works Sensual Amber Nasomatto Silver Musk Rochas Mystere Paul & Joe Bleu Agatha Imperial Jade Men Tesori d`Oriente Ambra Indiana James Heeley Cardinal Ayala Moriel Song of Songs Omnia Profumi Ambra