Marki » L » orientalno - fougere « Grupy

310 For Men L`acqua Di Fiori dla mężczyzn

310 For Men L`acqua Di Fiori dla mężczyzn

310 For Men L`acqua Di Fiori dla mężczyzn Zdjęcia

310 For Men marki L`acqua Di Fiori to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. 310 For Men został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi nuty orientalnych drzew; nutą serca jest aromatyczne przyprawy; nutami bazy są ambra i piżmo.

Nuty orientalnych drzew

Aromatyczne przyprawy

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 310 For Men by L`acqua Di Fiori.

310 For Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`acqua Di Fiori 310 For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`acqua Di Fiori 310 For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 310 For Men marki L`acqua Di Fiori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 310 For Men marki L`acqua Di Fiori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Carolina Herrera 212 Sexy Men Joop! Joop! Homme Amouage Jubilation for Men Pierre Balmain BalMan Clive Christian X for Men Rochas Monsieur Rochas Ineke Field Notes From Paris Arrogance Arrogance Uomo Alexa Lixfeld 003 Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Black Phoenix Alchemy Lab Dorian