Marki » L » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cedre L.T. Piver dla mężczyzn

Cedre L.T. Piver dla mężczyzn

Cedre marki L.T. Piver to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są lawenda i irys; nutami bazy są piżmo, cedr, drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Różowy pieprz

Lawenda Irys

Piżmo Cedr Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre by L.T. Piver.

Cedre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L.T. Piver Cedre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L.T. Piver Cedre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre marki L.T. Piver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre marki L.T. Piver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Summer Chloe Chloe Collection 2005 D`Orsay Arome 3 Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Yves Saint Laurent L'Homme Amouage Silver Cologne Marc Jacobs Marc Jacobs Men Krizia Time Uomo Rance 1795 Rue Rance Eau de France Ralph Lauren Romance Silver Lacoste Style in Play Diesel Diesel Green Feminine Special Edition