Marki » L » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cedre L.T. Piver dla mężczyzn

Cedre L.T. Piver dla mężczyzn

Cedre marki L.T. Piver to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są lawenda i irys; nutami bazy są piżmo, cedr, drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Różowy pieprz

Lawenda Irys

Piżmo Cedr Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre by L.T. Piver.

Cedre Recenzje Perfum

Cedre by L.T. Piver 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L.T. Piver Cedre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L.T. Piver Cedre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre marki L.T. Piver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre marki L.T. Piver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Tommy Hilfiger Tommy 10 Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Krizia Time Uomo Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Cereus Cereus No.7 Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Damien Bash Omen