Marki » L » aromatyczne « Grupy

Verbena Summer Secret 2010 L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Verbena Summer Secret  2010 L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Verbena Summer Secret  2010 L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Verbena Summer Secret  2010 L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Verbena Summer Secret  2010 L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Verbena Summer Secret 2010 marki L`Occitane en Provence to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Verbena Summer Secret 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko i anyż; nutami serca są bazylia, werbena cytrynowa i mięta; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Czerwone jabłko Anyż

Bazylia Werbena cytrynowa Mięta

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verbena Summer Secret 2010 by L`Occitane en Provence.

Verbena Summer Secret 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verbena Summer Secret 2010 marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verbena Summer Secret 2010 marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Pino Silvestre Green Generation Unisex Ferrari Ferrari passion Unlimited Michael Jordan 23 Aveda Chakra 6 Intuition Riva L`Altra Follia L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Elizabeth Arden Green Tea Exotic Animale Chaleur d`Animale pour Homme L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Max Deville Camera Solinotes Vanille