Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

The Vert au Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet

The Vert au Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet

The Vert au Jasmin marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. The Vert au Jasmin został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, pomarańcza, pomelo i kardamon; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są cedr i kminek.

Gorzka pomarańcza Pomarańcza Pomelo Kardamon

Jaśmin

Cedr Kminek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Vert au Jasmin by L`Occitane en Provence.

The Vert au Jasmin Recenzje Perfum

Dagmy
Dagmy

Właśnie przypomniałam sobie, że byłam kiedyś średnio szczęśliwą posiadaczką tego zapachu. Kupiłam je sama, czyli że w sklepie mi się podobały, nawet używałam je namiętnie przez jakiś czas, poczem zmęczył mnie jaśmin i to tak dokładnie, ze teraz generalnie unikam tej nuty. Co wiecej, ogrodzenie w moim miejscu pracy jest gęsto porośnięte pnącym jaśminem, do tego co rano czuję, ze przed wejściem do firmy jakiś zawzięty kotek wykonał swe potrzeby i ten mix stał się dla mnie nierozłączny: koci mocz + jaśmin.
Oczywiście od tego momentu nie ma mowy o używaniu tych perfum. Skończyły jako spryskiwaczy do powietrza w wc.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Vert au Jasmin marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Vert au Jasmin marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche Estée Lauder Private Collection Princesse Marina De Bourbon Reverence Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Revlon Jontue Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Creed Fleur de The Rose Bulgare Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Nautica Nautica Woman En Voyage Perfumes Debut de Carmel Lorenzo Villoresi Iperborea