Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

The Vert (Green Tea) L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Vert (Green Tea) marki L`Occitane en Provence to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Vert (Green Tea) został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i pomarańcza; nutami serca są zielona herbata, mate i jaśmin; nutami bazy są gałka muszkatołowa, cedr i tymianek.

Gorzka pomarańcza Pomarańcza

Zielona herbata Mate Jaśmin

Gałka muszkatołowa Cedr Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Vert (Green Tea) by L`Occitane en Provence.

Green Tea

The Vert (Green Tea) Recenzje Perfum

assu
assu

Lubię zapachy L`Occitane. Nie są to zbyt skomplikowane kompozycje, i jest to niewątpliwie ich ogromną zaletą. Miast tworzyć aliaże zapachów (no, może poza Ambre), pachną zazwyczaj tak, jak się nazywają. The Vert Green Tea wpadł mi w ręce jakby przy okazji, kiedy uzupełniałam swoje zapachowe zapasy. To z pewnością nie moja bajka, ale za to bajka w sam raz dla mężczyzny, Na nim to przetestowaliśmy zapach:) Na męskiej skórze zapach rozłożył się herbatą i cytrusami. Słodko gorzka kompozycja. Lekka słodycz pomarańczy i gorycz zielonej herbaty. Ciepła, delikatna lepkość cytrusów i herbaciana suchość. Z pewnością na kobietach, które lubią delikatne zapachy, The Vert Green Tea będzie pięknie pachnieć. A mnie tymczasem pięknie pachnie na mężczyźnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Vert (Green Tea) marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Vert (Green Tea) marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Profumum Roma Acqua di Sale Max Mara Kashmina Touch Kenzo Le Monde Est Beau Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Cinema Hermes Elixir des Merveilles Kenzo Kenzo pour Homme L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Amouage The Library Collection Opus V L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Giorgio Armani Attitude Extreme Yves Rocher Desir de Nature Lubin Le Vetiver Frapin 1697 Lanvin Oxygene Homme