Marki » L » cytrusowe « Grupy

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ruban d'Orange L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ruban d'Orange marki L`Occitane en Provence to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ruban d'Orange został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak sycylijska pomarańcza, jodła, fasolka tonka, mandarynka, gorzka pomarańcza, wetyweria, cedr i cytryna.

Sycylijska pomarańcza Jodła Fasolka tonka Mandarynka Gorzka pomarańcza Wetyweria Cedr Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ruban d'Orange by L`Occitane en Provence.

Ruban d'Orange Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Intensywne pomarańczowe cytrusy ciekawie przełamane drzewnością cedru i wetiweru. Intensywne, słuszne określenie - soczyste. Jak sok z pomarańczy z domieszką soku z mandarynek spożywany w rozgrzanym od upału lesie. Prawdziwa aromaterapia i 1 z najciekawszych zapachów z sugestywną nutą owocu pomarańczy.

french_fry
french_fry

Ruban d'Orange został wprowadzony do sprzedaży zimą co wywołało spore zamieszanie u wielu amatorów zapachów. Spotkałam się z opinią, że pomarańczowy zapach= cytrusy, a cytrusy=lato, co za faux paux używać takiego "swiezaka" zimą! Z drugiej strony, niektórzy oczekiwali zapachu "świątecznej" pomarańczy, z goździkami, kardamonem, ociekającej lepiącym słodkim sokiem ;)
Ruban to coś po środku..

"Pomarańczowa wstążka" pachnie świeżo, ale z tzw. pazurem. Po kilkunastu minutach od aplikacji spod soczystej skórki pomarańczy wyłania się wetiwer i cedr. I tak współgrają ze sobą na skórze aż do ostatniej fazy kiedy zapach ociepla się za sprawą fasolki Tonka.

Gdybym miała opisać zapach jednym słowem, wybrałabym: SOCZYSTY!

Projekcja przyzwoita, dostałam za niego kilka komplementów, ale nie jest to zapach który zostawia "ogon". Trwałość... max 4 godziny i to chyba jedyny słaby punkt tych perfum.

Żałuję, że nie są już dostępne. L'Occitane po raz kolejny złamało mi serce!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Ruban d'Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Ruban d'Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ruban d'Orange marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ruban d'Orange marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Accord Parfait Citron & Mandarine L`Erbolario Bergamot Jo Malone Grapefruit L`Erbolario Citrus O Boticario Acqua Fresca Tonatto Profumi Iss Clean Summer Linen Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh