Marki » L » kwiatowe « Grupy

Rose Nuit de Mai L`Occitane en Provence dla kobiet

Rose Nuit de Mai L`Occitane en Provence dla kobiet

Rose Nuit de Mai L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Rose Nuit de Mai L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Rose Nuit de Mai marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Nuit de Mai został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Nutę głowy stanowi róża; nutami serca są fiołek, czarna porzeczka i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Róża

Fiołek Czarna porzeczka Cynamon

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Nuit de Mai by L`Occitane en Provence.

Rose Nuit de Mai Recenzje Perfum

Rose Nuit de Mai by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Nuit de Mai marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Nuit de Mai marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Christian Dior Dior Passage No.4 Liz Claiborne Realities Perry Ellis Perry Ellis f The Body Shop Lotus Petal Zara Rosa Bulgara Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Mona di Orio Jabu Caron Acaciosa Rifat Ozbek Ozbek 1001 Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Ramon Molvizar Sol Sun