Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Jardin Delice L`Occitane en Provence dla kobiet

Rose Jardin Delice L`Occitane en Provence dla kobiet

Rose Jardin Delice L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Rose Jardin Delice L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Rose Jardin Delice L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Rose Jardin Delice marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rose Jardin Delice został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka i liczi; nutami serca są róża, malina i Żurawina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bergamotka Czarna porzeczka Liczi

Róża Malina Żurawina

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Jardin Delice by L`Occitane en Provence.

Rose Jardin Delice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Rose Jardin Delice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Rose Jardin Delice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Jardin Delice marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Jardin Delice marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Neil Morris Zephyr Perry Ellis Perry Ellis for Women Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Gres Mythos Hommage a Greta Garbo essence Surf`s Up M. Micallef Watch Alta Moda Dreams Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Galimard Lapis Lazuli Ajmal Lure for Her