Marki » L » kwiatowe « Grupy

Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet

Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 2

Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Rose 4 Reines marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose 4 Reines został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są fiołek, czarna porzeczka, czerwona porzeczka i bergamotka; nutami serca są róża bułgarska, róża z grasse, marokańska róża i róża turecka; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, heliotrop, drzewo sandałowe i gałka muszkatołowa.

Fiołek Czarna porzeczka Czerwona porzeczka Bergamotka

Róża bułgarska Róża z Grasse Marokańska róża Róża turecka

Ekstrakt białego cedru Heliotrop Drzewo sandałowe Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose 4 Reines by L`Occitane en Provence.

Rose 4 Reines Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Rose 4 Reines, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Rose 4 Reines, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose 4 Reines marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose 4 Reines marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Serge Lutens Douce Amere Christian Dior I Love Dior Barbie Barbie Princess Yves Rocher Pur Desir de Gardenia The Different Company Jasmin de Nuit Avon Summer White Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Avon Candid DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Dana Love's Baby Soft