Marki » L » kwiatowe « Grupy

Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet

Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Rose 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Rose 4 Reines marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose 4 Reines został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są fiołek, czarna porzeczka, czerwona porzeczka i bergamotka; nutami serca są róża bułgarska, róża z grasse, marokańska róża i róża turecka; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, heliotrop, drzewo sandałowe i gałka muszkatołowa.

Fiołek Czarna porzeczka Czerwona porzeczka Bergamotka

Róża bułgarska Róża z Grasse Marokańska róża Róża turecka

Ekstrakt białego cedru Heliotrop Drzewo sandałowe Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose 4 Reines by L`Occitane en Provence.

Rose 4 Reines Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Rose 4 Reines, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Rose 4 Reines, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose 4 Reines marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose 4 Reines marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Vera Wang Vera Wang Montana Suggestion Eau Cuivree Britney Spears Curious Heart Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Pacifica Nerola Orange Blossom Eclectic Collections Signs Blumarine Jus No.1 Blugirl Potter & Moore Orange Flower and Amber Calvin Klein Beauty Daisy Fuentes Dianoche Love Night Melvita Floral Water Camomille