Marki » L » kwiatowe « Grupy

Pivoine Flora Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet

Pivoine Flora Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 7 Chcę: 1

Pivoine Flora Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pivoine Flora Eau de Toilette został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pivoine Flora Eau de Toilette by L`Occitane en Provence.

Pivoine Flora Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ziu
Ziu

Zazwyczaj unikam typowo kwiatowych zapachów, uważam, że są zbyt nudne i oczywiste, ale ten mnie urzekł. Jest świeży, odrobinę słodki, niesamowicie kwiatowy i subtelny. Nie wiem czy to dzięki grejpfrutowi, który wprowadził lekko cytrusowy klimat czy może białe piżmo tak zadziałało, ale zdecydowanie obronił się ten zapach i pozytywnie mnie zaskoczył.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pivoine Flora Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pivoine Flora Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Perry Ellis 360° Red Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Antonio Puig Barbie Blue Ellen Tracy Tracy Il Profvmo Rose Secrète Coach Iris Splash Gale Hayman Style Susanne Lang Sula Butterfly Kiss American Beauty Beloved Purple Blossom Amway Opportune