Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peony L`Occitane en Provence dla kobiet

Peony L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Peony marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peony został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peony by L`Occitane en Provence.

Peony Recenzje Perfum

Peony by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Peony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Peony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peony marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peony marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Borsari Violetta di Parma Perry Ellis 360° Red Victorio & Lucchino Carmen Stella McCartney Sheer Stella 2008 Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Creed Love in Black Shantara Reve Etoile Avon Eternal Magic Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver