Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peony L`Occitane en Provence dla kobiet

Peony L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peony L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Peony marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peony został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peony by L`Occitane en Provence.

Peony Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Peony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Peony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peony marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peony marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomagic Aftelier Jasmine Single Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies L`Erbolario Fiorichiari Paul Sebastian Casual Chloe Chloe Lisy Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse M. Asam Rose Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Avon Eternal Magic April Aromatics Jasmina Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth