Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet

Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet

Miałem: 1

Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Peach Blossom marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Peach Blossom został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są kwiat brzoskwini, piwonia i migdał; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, cedr virginia i irys.

Brzoskwinia Bergamotka Cytryna Amalfi

Kwiat brzoskwini Piwonia Migdał

Fasolka tonka Piżmo Cedr Virginia Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peach Blossom by L`Occitane en Provence.

Peach Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Peach Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Peach Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peach Blossom marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peach Blossom marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Hugo Boss Hugo Woman Bruno Banani Bruno Banani Woman Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Lancome Tropiques Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Esteban Folie de Figue Mojo Be Sexy Clean Fresh Laundry essence Surf`s Up Enrico Coveri Firenze Montale Roses Elixir