Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Orange Leaves Eau de Cologne marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orange Leaves Eau de Cologne został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, bergamotka, gorzka pomarańcza i mandarynka.

Petitgrain Bergamotka Gorzka pomarańcza Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Leaves Eau de Cologne by L`Occitane en Provence.

Orange Leaves Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Leaves Eau de Cologne marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Leaves Eau de Cologne marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Hermes Hiris Annick Goutal Eau de Camille Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Avon Surreal Garden Christian Dior Remember Me Pierre Balmain Vent Vert Gap Gap Blue No.655 For Her Penhaligon`s Bluebell Tova Beverly Hills Tova Nights Cale Fragranze d’Autore Ozio Laura Biagiotti Fiori Bianchi Strange Invisible Perfumes Fair Verona