Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Olinda L`Occitane en Provence dla kobiet

Olinda L`Occitane en Provence dla kobiet

Olinda L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Olinda marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Olinda został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carmita Magalhães. Nutami głowy są mandarynka, zielone jabłko i liść czarnej porzeczki; nutami serca są nuty kwiatowe, nuty zielone i umbu-cajá | taperebá; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Mandarynka Zielone Jabłko Liść czarnej porzeczki

Nuty kwiatowe Nuty zielone Umbu-Cajá | Taperebá

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Olinda by L`Occitane en Provence.

Olinda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Olinda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Olinda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Olinda marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Olinda marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Joop! All About Eve Morgan Love Love de Toi Glamstar Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Victoria`s Secret Heavenly Kiss Otto Kern Signature Women B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Anthousa Fig & Vetiver Black Phoenix Alchemy Lab Titania Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G American Beauty True Delight Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust