Marki » L » kwiatowe « Grupy

Notre Flore Myrte L`Occitane en Provence dla kobiet

Notre Flore Myrte L`Occitane en Provence dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 4

ziołowy
Notre Flore Myrte L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Notre Flore Myrte L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Notre Flore Myrte marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Notre Flore Myrte został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mirt, paczula, jagoda, cytrusy i liść mandarynki.

Mirt Paczula Jagoda Cytrusy Liść mandarynki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notre Flore Myrte by L`Occitane en Provence.

Ouranos Eau Celeste

Notre Flore Myrte Recenzje Perfum

anwa
anwa

Kochałam ten zapach nad życie, był ideałem, a oni wbili mi nóż w plecy wycofując go. Błagam, pomocy znacie jakiś odpowiednik? Zapach delikatny, ciepły jednocześnie ulotny i trwały, lekki i subtelny. Otaczał mnie niczym szal z grubego jedwabiu, dawał poczucie bezpieczeństwa, ciepła, bliskości. Kojarzył mi się z południem Francji, z rozgrzanymi skałami z mchem z zapachem żywicy rozgrzanych drzew. Cudo, ideał, niepowtarzalny i zmysłowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notre Flore Myrte marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notre Flore Myrte marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aedes de Venustas Iris Nazarena Keiko Mecheri Oliban Atelier Cologne Gold Leather L`Artisan Parfumeur Dzongkha L`Artisan Parfumeur Caligna Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Serge Lutens Chene Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Serge Lutens Iris Silver Mist Diptyque L'eau des Hesperides The Scent of Departure Vienna VIE Frapin Terre de Sarment Diptyque Eau Lente Serge Lutens Fille en Aiguilles Montale Aoud Damascus Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Diptyque Volutes Frederic Malle French Lover The Vagabond Prince Enchanted Forest