Marki » L » kwiatowe « Grupy

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Notre Flore Jasmin marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Notre Flore Jasmin został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i bluszcz; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są cedr, piżmo i ambra.

Bergamotka Bluszcz

Jaśmin Kwiat pomarańczy Konwalia

Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence.

Notre Flore Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notre Flore Jasmin marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notre Flore Jasmin marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Victorio & Lucchino Abril Barbie Barbie Princess Mary Kay Elige Pacifica Egyptian Bergamot Rose DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Pacifica Waikiki Pikake DSH Perfumes Mother of the Bride Ann Taylor Possibilities Molton Brown Celestial Maracuja