Marki » L » kwiatowe « Grupy

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Notre Flore Jasmin marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Notre Flore Jasmin został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i bluszcz; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są cedr, piżmo i ambra.

Bergamotka Bluszcz

Jaśmin Kwiat pomarańczy Konwalia

Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence.

Notre Flore Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notre Flore Jasmin marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notre Flore Jasmin marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Yves Rocher Pur Desir de Lilas Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Guerlain Meteorites Charles of the Ritz Enjoli Paul Sebastian Casual Waterford Lismore Diptyque Do Son Yardley Heritage Collection: Orange Blossom JoAnne Bassett Camille TerraNova Plumeria Principessa Beauty Bellocia