Marki » L » kwiatowe « Grupy

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Néroli & Orchidée marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Néroli & Orchidée został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są neroli, brzoskwinia, nektar figowy i konwalia; nutami bazy są orchidea, piżmo i irys.

Pomarańcza Mandarynka

Neroli Brzoskwinia Nektar figowy Konwalia

Orchidea Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Néroli & Orchidée by L`Occitane en Provence.

Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette

Néroli & Orchidée Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Néroli & Orchidée marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Néroli & Orchidée marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Cacharel Eden Michael Kors Michael Kors White Pierre Balmain Vent Vert Original Calvin Klein Eternity Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Tesori d`Oriente Japanese Rituals Miu Miu Miu Miu Hermes Un Jardin Apres la Mousson Lancome Magie Noire Hermes Jour d'Hermes Guerlain Insolence Eau de Parfum Versace Yellow Diamond Hermes Le Jardin de Monsieur Li Guerlain Idylle Yves Rocher Rose Oud Guerlain Samsara Eau de Parfum Lancome Tresor Yves Rocher Moment de Bonheur