Marki » L » kwiatowe « Grupy

ozonowy
żółtych kwiatów
migdałowy
Mimosa de l`Esterel L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Mimosa de l`Esterel marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mimosa de l`Esterel został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutą serca jest mimoza; nutą bazy jest migdał.

Liść fiołka

Mimoza

Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa de l`Esterel by L`Occitane en Provence.

Verte Violette

Mimosa de l`Esterel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa de l`Esterel marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa de l`Esterel marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Tocadilly Alfred Sung Sung Day Mist Guerlain Cherry Blossom L`Occitane en Provence Verveine Guerlain Secret Intention Creed Love in Black Herve Leger Rose Leger Zara Rosa Bulgara Max Azria Within Tonatto Profumi Notte a Taif Katie Price aka Jordan Precious Love Swiss Arabian Li Ayunik