Marki » L » kwiatowe « Grupy

ozonowy
żółtych kwiatów
migdałowy
Mimosa de l`Esterel L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Mimosa de l`Esterel marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mimosa de l`Esterel został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutą serca jest mimoza; nutą bazy jest migdał.

Liść fiołka

Mimoza

Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa de l`Esterel by L`Occitane en Provence.

Verte Violette

Mimosa de l`Esterel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa de l`Esterel marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa de l`Esterel marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Annick Goutal Gardenia Passion Christian Dior Lily Frederic Malle Lys Mediterranee Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Kenzo Eau de Fleur de Prunier Neotantric (I am) a Sex Goddess Yosh Kismet Alta Moda Real Principessa Beauty Bellocia Van Cleef & Arpels Un Air de First