Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Lavender Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Lavender Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy

Lavender Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są nuty zielone, lawenda i bergamotka; nutami serca są frezja, brzoskwinia i nagietek; nutami bazy są cedr, kadzidło i piżmo.

Nuty zielone Lawenda Bergamotka

Frezja Brzoskwinia Nagietek

Cedr Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender Eau de Toilette by L`Occitane en Provence.

Lavender Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guy Laroche Horizon Hugo Boss Hugo Spray Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Halston Halston 1-12 Jardin de France The vert Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Humiecki & Graef Skarb Demeter Fragrance Green Tea Demeter Fragrance Grass