Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Lavender Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Lavender Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy

Lavender Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są nuty zielone, lawenda i bergamotka; nutami serca są frezja, brzoskwinia i nagietek; nutami bazy są cedr, kadzidło i piżmo.

Nuty zielone Lawenda Bergamotka

Frezja Brzoskwinia Nagietek

Cedr Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender Eau de Toilette by L`Occitane en Provence.

Lavender Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Calvin Klein Escape Hugo Boss Hugo Bruno Banani Bruno Banani Man L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Lorenzo Villoresi Yerbamate Jardin de France The vert Sisley Sisley Eau de 1 DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch Krigler Good Fir Demeter Fragrance Bamboo