Marki » L » orientalne « Grupy

Labdanum de Seville L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Labdanum de Seville L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Labdanum de Seville L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Labdanum de Seville L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Labdanum de Seville marki L`Occitane en Provence to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Labdanum de Seville został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest francuskie labdanum; nutami bazy są benzoes i wanilia.

Cytrusy

Francuskie labdanum

Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Labdanum de Seville by L`Occitane en Provence.

Labdanum de Seville Recenzje Perfum

Almaria
Almaria

Zgadzam się z dziewczynami - zapach przepiękny. Aromatyczne labdanum złagodzone cytrusami. Prawda, wanilii tam niewiele, tak w sam raz żeby ocieplić, osłodzić i zmiękczyć,i tak już delikatne nuty kadzidła. Bardzo ładnie rozwija się na skórze. Mam wrażenie, że chwilami czuć skórę lub tytoń. To pewnie różne oblicza labdanum. Naprawdę warto poznać, bo zapach nietuzinkowy.

assu
assu

Bardzo skromna kompozycja, jeśli chodzi o składniki, ale piękno ponoć tkwi w umiarze:) A ten zapach jest po prostu piękny. Labdanum cudowne, balsamiczno-ambrowe, złamane lekko świeżością cytrusów. Wanilia tak mało nachalna, że wręcz niewyczuwalna, i to zdecydowany plus. Zapach bardzo ciepły, w zimne dni otula, w ciepłe pulsuje na skórze i otacza aromatyczną mgiełką. Kiedy noszę go na sobie, wydaje mi się maksymalnie kobiecy, i rzeczywiście potarfi oszołomić płeć przeciwną (sprawdzone:), kiedy wącham go na mężczyźnie, nie mogę sobie wyobrazić piękniejszego męskiego zapachu. I w tej wielowymiarowości tkwi jego urok:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Labdanum de Seville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Labdanum de Seville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Labdanum de Seville marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Labdanum de Seville marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Parfum d`Empire Wazamba Donna Karan Black Cashmere Diptyque Eau Lente Serge Lutens Bois de Violette Pierre Balmain Ivoire de Balmain Rochas Madame Rochas Givenchy Organza Jil Sander Jil Sander No 4 Chanel Chanel No 19 Poudre Parfum d`Empire Ambre Russe Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient Profumum Roma Battito d`Ali Givenchy Organza Indecence Gucci Gucci pour Homme Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) M. Micallef Note Vanillee Caron Parfum Sacre Profumum Roma Acqua e Zucchero Amouage Jubilation for Women