Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

L'Occitan Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla mężczyzn

L'Occitan Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla mężczyzn

L'Occitan Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. L'Occitan Eau de Toilette został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarny pieprz i lawenda; nutami serca są gałka muszkatołowa i cynamon; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i nuty drzewne.

Czarny pieprz Lawenda

Gałka muszkatołowa Cynamon

Fasolka tonka Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Occitan Eau de Toilette by L`Occitane en Provence.

Gris Clair

L'Occitan Eau de Toilette Recenzje Perfum

zanzibar37
zanzibar37

Ulubieniec na lato :)
Zapach układa się na mnie miękko,dobrze czuć lawendę ale ładną (tzn kwiat a nie anty-mol),delikatnie pieprz i gałkę.Cynamonu nie wyczułam.Baza słodkawa a nie słodka,co jest atutem.Ciągnie się delikatną,niezbyt długą smużką.Daje niesamowite uczucie czystości i świeżości.Kojarzy mi się ze świeżo wyprasowaną,białą,męską koszulą.Wyraźnie męski ale nadaje się do noszenia przez mniej kokieteryjne panie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Occitan Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Occitan Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Cacharel Pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Coty Aspen For Men Hermes Terre d'Hermes Frapin 1270 L`Occitane en Provence Eau des Baux Serge Lutens Ambre Sultan CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Rasasi La Yuqawam Homme Montale Blue Amber Rouge Bunny Rouge Embers Prada Luna Rossa Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Serge Lutens Chergui Parfums de Marly Hamdani Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Lancaster Lancaster Eau de Concentree L`Occitane en Provence Eau de Vétyver