Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fleurs de Cerisier Folie Florale L`Occitane en Provence dla kobiet

Fleurs de Cerisier Folie Florale L`Occitane en Provence dla kobiet

Fleurs de Cerisier Folie Florale L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Cerisier Folie Florale L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Cerisier Folie Florale L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Fleurs de Cerisier Folie Florale marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fleurs de Cerisier Folie Florale został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są kwiat wiśni, róża i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Bergamotka

Kwiat wiśni Róża Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Cerisier Folie Florale by L`Occitane en Provence.

Fleurs de Cerisier Folie Florale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Fleurs de Cerisier Folie Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Fleurs de Cerisier Folie Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Cerisier Folie Florale marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Cerisier Folie Florale marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Wave Jacomo Aura for Women Lotto Lotto Woman Aftelier Orchid Single Montana Parfum d`Elle 2 Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Christian Dior J`Adore L`Absolu Candie`s Candie`s Andy Warhol Marilyn Rouge Mary-Kate and Ashley Olsen One Christophe Guillarme Le Tapis Rouge