Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet

Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) został wydany w 2011 roku. nutami serca są kwiat śliwy i migdał;

Kwiat śliwy Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) by L`Occitane en Provence.

Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Rose & Reine L`Occitane en Provence Cherry Blossom Estée Lauder Pleasures Summer Fun Liz Claiborne Liz Claiborne Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Jardin de France Oeillet Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Coach Freesia Splash Chloe Eau de Fleurs Neroli Kenzo Eau de Fleur de Yuzu