Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Miałem: 1

Feu d'Orange Intense Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Feu d'Orange Intense Eau de Toilette L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Feu d'Orange Intense Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Feu d'Orange Intense Eau de Toilette został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona pomarańcza, słodka pomarańcza, wanilia, drzewo gwajakowe, wetyweria, kadzidło, tangeryna i cytryna.

Czerwona pomarańcza Słodka pomarańcza Wanilia Drzewo gwajakowe Wetyweria Kadzidło Tangeryna Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feu d'Orange Intense Eau de Toilette by L`Occitane en Provence.

Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Recenzje Perfum

Feu d'Orange Intense Eau de Toilette by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feu d'Orange Intense Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feu d'Orange Intense Eau de Toilette marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Paco Rabanne Paco Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Guerlain Petite Guerlain Aveda Chakra 3 Equipoise Carthusia Mediterraneo Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Linari Vista Sul Mare Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Bath House Bergamot and  Amber