Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau du Badian L`Occitane en Provence dla mężczyzn

Eau du Badian L`Occitane en Provence dla mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy

Eau du Badian marki L`Occitane en Provence to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau du Badian został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bazylia i liść czarnej porzeczki; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, kolendra i figa; nutami bazy są mate i szałwia.

Grejpfrut Bazylia Liść czarnej porzeczki

Anyż gwiazdkowaty Kolendra Figa

Mate Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau du Badian by L`Occitane en Provence.

Eau du Badian Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau du Badian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau du Badian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau du Badian marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau du Badian marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Lacoste Booster Azzaro Eau Belle D'Azzaro Kusado L'Eau de Kyoto Ayala Moriel Arsenal Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Cereus Cereus No.4 Corinne Cobson Love Etc Izod Izod Acqua di Parma Essenza di Colonia Nobile 1942 Estroverso