Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau des 7 Fleurs L`Occitane en Provence dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
tuberozowy

Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau des 7 Fleurs został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, tuberoza, irys, jaśmin, neroli, róża i narcyz.

Mimoza Tuberoza Irys Jaśmin Neroli Róża Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des 7 Fleurs by L`Occitane en Provence.

Eau des 7 Fleurs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Giorgio Armani Sensi White Notes Donna Karan Donna Karan Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Bond No 9 Madison Soiree La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Philosophy Baby Grace Azzaro Twin for Women Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Sinfonia di Note Blanc des Cotons Ebba Los Angeles Miss Danielle Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale