Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau des 7 Fleurs L`Occitane en Provence dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
tuberozowy

Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau des 7 Fleurs został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, tuberoza, irys, jaśmin, neroli, róża i narcyz.

Mimoza Tuberoza Irys Jaśmin Neroli Róża Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des 7 Fleurs by L`Occitane en Provence.

Eau des 7 Fleurs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Estée Lauder Beautiful Love Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Liz Claiborne Vivid Oriflame Petal Quartz Amouage Ciel Pour Femme Regency Cosmetics Tawanna DSH Perfumes Pink Gardenia Van Cleef & Arpels Un Air de First Florascent Aqua Floralis Mimosa