Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau des 7 Fleurs L`Occitane en Provence dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
tuberozowy

Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau des 7 Fleurs został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, tuberoza, irys, jaśmin, neroli, róża i narcyz.

Mimoza Tuberoza Irys Jaśmin Neroli Róża Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des 7 Fleurs by L`Occitane en Provence.

Eau des 7 Fleurs Recenzje Perfum

Eau des 7 Fleurs by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des 7 Fleurs marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Calvin Klein Eternity Rose Blush Romeo Gigli G Gigli Marc Jacobs I Love Marc Leonard Eau Fabuleuse L`Artisan Parfumeur Tubereuse Ocean Pacific Endless Ocean Pacific Caron Narcisse Blanc Jovan White Musk Tallulah Jane Leotie Basile Basile Young Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama