Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Eau des 4 Reines marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau des 4 Reines został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, fiołek, heliotrop, cedr i róża.

Liść czarnej porzeczki Fiołek Heliotrop Cedr Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des 4 Reines by L`Occitane en Provence.

Eau des 4 Reines Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des 4 Reines marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des 4 Reines marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Guerlain Secret Intention Monyette Paris Monyette Paris Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Caron Acaciosa Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Romeo Gigli Laki Yves Rocher Pur Desir de Rose Orla Kiely Orla Kiely