Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eau de la Recolte Bleue L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau de la Recolte Bleue L`Occitane en Provence dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Eau de la Recolte Bleue L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Eau de la Recolte Bleue marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de la Recolte Bleue został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, piżmo, nuty zielone, frezja, brzoskwinia i nuty drzewne.

Lawenda Piżmo Nuty zielone Frezja Brzoskwinia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de la Recolte Bleue by L`Occitane en Provence.

Eau de la Recolte Bleue Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Najcudowniejsza, wyjątkowa, błogostan, tak aromatyczna i doskonała jest ta lawenda. Żadnych męskich, kolońskich nut, pełna natura, lawenda z zielonościami, uspokaja, niczym nienadpsuta doskonałość. Nieodżałowany sprzedany kiedyś flakonik - szkoda, że L'occitane wycofuje takie cuda jak to lawendowe cudo czy ich mimoza, pomarańcze :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de la Recolte Bleue marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de la Recolte Bleue marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mango Mango Delirium Ralph Lauren Romance eau Fraiche The Body Shop The Spirit of Moonflower Shu Uemura Fleur de Rose Joop! Joop! Rococo Sonoma Scent Studio Velvet Rose Atelier Flou Sloane Rose Marc Jacobs Daisy Garland Ayala Moriel Zohar Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver