Marki » L » orientalne « Grupy

Eau de Vanilliers L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau de Vanilliers L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau de Vanilliers marki L`Occitane en Provence to orientalne perfumy dla kobiet. Eau de Vanilliers został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, frezja, wanilia, jaśmin, ylang-ylang i orchidea.

Ambra Piżmo Frezja Wanilia Jaśmin Ylang-ylang Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vanilliers by L`Occitane en Provence.

Eau de Vanilliers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vanilliers marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vanilliers marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Krizia Krazy Krizia Serge Lutens Fumerie Turque Bath and Body Works Exotic Coconut Nasomatto Silver Musk E. Coudray Ambre et Vanille Demeter Fragrance Beeswax Lucien Lelong Sirocco Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Van Cleef & Arpels Midnight in Paris