Marki » L » orientalne « Grupy

Eau de Vanilliers L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau de Vanilliers L`Occitane en Provence dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Eau de Vanilliers marki L`Occitane en Provence to orientalne perfumy dla kobiet. Eau de Vanilliers został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, frezja, wanilia, jaśmin, ylang-ylang i orchidea.

Ambra Piżmo Frezja Wanilia Jaśmin Ylang-ylang Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vanilliers by L`Occitane en Provence.

Eau de Vanilliers Recenzje Perfum

Eau de Vanilliers by L`Occitane en Provence 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vanilliers marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vanilliers marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Gres Ambre de Cabochard Diptyque Eau Lente Creed Vanisia Yves Rocher Venise Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Avon Today Tomorrow Always Heart Paolo Gigli Excentrique pour Femme Juliette Has A Gun Midnight Oud Amouage Tribute Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen