Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eau de Vétyver L`Occitane en Provence dla mężczyzn

Eau de Vétyver L`Occitane en Provence dla mężczyzn

Eau de Vétyver L`Occitane en Provence dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Vétyver L`Occitane en Provence dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Vétyver marki L`Occitane en Provence to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Vétyver został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa i drzewo gwajakowe; nutami bazy są wetyweria, cedr i skóra.

Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Drzewo gwajakowe

Wetyweria Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vétyver by L`Occitane en Provence.

Eau de Vétyver Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

To jest najpiekniejszy meski zapach jaki dane mi bylo wachac na mezczyznie...KIEDYKOLWIEK !!!
Obled i orgazm...
Pierwotny, zadziorny, niebywale sexowny...

Byc moze mezczyzna o niebywalej klasie dodal pazura temu zapachowi ale ....tak czy inaczej...

KOSMOS :)

estabas
estabas

Moim zdaniem najciekawszy zapach tej marki.Lekko zielony,gorzkawy ale również świeży ,a co najważniejsze niebanalny.Dziś bez chemii nie da się nic zrobić,choćby nawet utrwalić zapachu,nie wspominając o wyczuwalnej wyraźnie w tych perfumach mydlanej nucie oraz drugiej wodnej, które są aldehydami.Słowa o naturalnym pochodeniu to "chłit markietingowi" ;).Cytrusy może i są, ale bardzo dyskretnie zawarte.Ja czuję jeszcze nie wymieniony gorzkawy aromat kawy mocca ,który łamie zieloność vetivery indyjskiej a uzupełnia się i harmonizuje z vetiverą polinezyjską do pierwszej wcale nie podobną.Zieloność i gorycz doprawiona szczyptą gałki muszkatołowej podana na poduszce z mchu dębowego, który nie wymieniony w nutach, wraz z kawą mocca scala i synergizuje składniki.Dla mnie to mistrzowsko skrojona kompozycja obok ulubionych i nielicznych:Essenza di Zegna,Salvador Dali por Homme,Dior Homme czy Hommage Homme od Lalique.

Rysio
Rysio

Cytrusy i pieprz na przywitanie, następnie trochę zalatuje mydłem, ale tylko przez moment i szybko ono ginie. W końcu mamy ciepłą delikatna wetiwerie z drzewem. Jeśli przeraził cie Encre Noir to możesz spróbować tego soku. Dobry zapach na poznanie się z wetiwerią. Bardzo dobry zapach na ciepłe pory roku, ale moim zdaniem można go nosić cały rok. Musze przyznać, że mi się podoba. To jest mój pierwszy zapach od L'Occitane, francuskiej firmy, która reklamuje się tym, iż używa tylko naturalnych składników. Testowałem też Eau des Baux oraz L’Occitan i musze przyznać, że nie wyczułem tam zbytniej chemii. Zapachy były "gładkie", nie drażniące.
Zapach 7/10.
Trwałość 6/10.
Projekcja 6/10.

zanzibar37
zanzibar37

Poprawny,miły i...mało wetiwerowy.Oczekiwałam wyraźnego,mocnego wetiweru,dostałam wersję słodką i niezdecydowaną.Na plus tyle,że dobrze spisuje się w upały a to dla mnie trochę za mało.
Cytrusów w ogóle nie wyczułam.

cadzio
cadzio

Niestety. Kolejny, po raz dziesiętny test nie przekonał mnie do tego ujęcia wetiweru w perfumach. Jak szczerzę wielbię ten składnik, za każdym razem w przypadku L'Ocittane, wyczuwam w bazie coś dusznego i mocno nadużytego (prawdopodobnie gałka m.) co zakłóca mi ten właściwy, oczekiwany odbiór.

Eau de Vétyver by L`Occitane en Provence 3.27 out of 5 based on 12 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau de Vétyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau de Vétyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vétyver marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vétyver marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Cacharel Pour Homme Clinique Clinique Happy Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Lancaster Lancaster Eau de Concentree L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Yves Saint Laurent Cinema Amouage Journey Man Montale Blue Amber Tom Ford Tuscan Leather Hugo Boss Hugo Energise Prada Prada (Amber) L`Occitane en Provence Eau des Baux Givenchy Organza Indecence Hermes Terre d'Hermes Chanel Allure eau de parfum Atelier Cologne Oud Saphir Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire Chopard Casran Atelier Cologne Santal Carmin Salvador Dali Laguna Homme