Marki » L » cytrusowe « Grupy

Eau de Cedrat L`Occitane en Provence dla mężczyzn

Eau de Cedrat L`Occitane en Provence dla mężczyzn

Eau de Cedrat L`Occitane en Provence dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Cedrat L`Occitane en Provence dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Cedrat L`Occitane en Provence dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cedrat marki L`Occitane en Provence to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Cedrat został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są cedr i drzewo kaszmirowe.

Bergamotka

Gałka muszkatołowa Imbir

Cedr Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cedrat by L`Occitane en Provence.

Eau de Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau de Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau de Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cedrat marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cedrat marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bentley Bentley for Men Intense Montale Chocolate Greedy Rouge Bunny Rouge Embers Montale Black Aoud Hermes Un Jardin Sur Le Toit Bentley Bentley for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Thierry Mugler A*Men Versace Versace Man Eau Fraiche Oriflame M by Marcel Marongiu Chanel Allure eau de parfum Cacharel Eden Serge Lutens Fille en Aiguilles Hugo Boss Boss Bottled Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Montblanc Individuel Mona di Orio Vanille Sisley Sisley Eau de 2 Givenchy Givenchy Play Intense Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain