Marki » L » drzewne « Grupy

Eau d'Iparie L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau d'Iparie L`Occitane en Provence dla kobiet

dymny

Eau d'Iparie marki L`Occitane en Provence to drzewne perfumy dla kobiet. Eau d'Iparie został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło i mirra.

Kadzidło Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Iparie by L`Occitane en Provence.

Rive Gauche
Dzongkha

Eau d'Iparie Recenzje Perfum

gdruzbiak
gdruzbiak

Ten zapach to jedno z moich pierwszych zaskoczeń, gdy parę lat temu żaczynałam odkrywać świat zapachów innych, niż te z sieciowych perfumerii. Gdy je powąchałam z próbki to aż sama siebie zapytałam, czy tak mogą pachnieć perfumy? Bo one był tak nietypowe, oczywiście na początku nie rozpoznałam żadnej nuty, bo skąd miałam wiedzieć jak pachnie kadzidło czy mirra. Ale ten efekt był jak wow!!! Dla mnie to połączenie daje wrażenie chłodu na skórze, pewnej szyprowatości, idącej w kierunku zieleni, wg mnie w nutach powinien być mech dębowy. Uwielbiam nim pachnieć latem, bo wtedy też się najlepiej rozwija i projektuje naprawdę bardzo długo. Swoją butelkę kupiłam w sklepie firmowym w Paryżu chyba 4 lata temu, bo wtedy u nas już były niedostępne, a teraz to jakis kosmos z cenami jak się na nie trafi w sieci. Naprawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego tak piękne zapachy są wycofywane i zastępowane kolejnymi kwatowo-owocowymi miernotami. Trochę w tym klimacie wg mnie jest Dzongkha i zakupiłam sobie jej zapas, ale to jednak tylko namiastka.

hasi
hasi

Piękny zapach, niestety wycofany. Nie wiem, dlaczego nie doczekał się recenzji, naprawdę wart jest tego, aby poświęcić mu kilka słów.
Poznałam przypadkowo, wpadłam jak śliwka w kompot.
Eau d'Iparie to mirra z dodatkiem miodu(chyba bo spis nut skromny, jak portfel na koniec miesiąca) i bardzo subtelnych ziół. Na koniec pojawia się piękna ambra. Zachwycająca jest ta mirra, zupełnie inna niż Myrrhae od L'Erbolario, która kojarzyła mi się ze starą kanapą.
Całość jest świetlista, ziołowa, ciepła. Nie jest to ciężki zapach, nie przytłacza, cudnie otula.
Trwałość średnia, projekcja delikatna.
To tak bardzo mój zapach, a z racji wycofania pewnie nigdy mój nie będzie. :(
Widzę, że komuś przypomina Rive Gauche, signature scent mojej Mamy- ja zupełnie podobieństwa nie widzę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau d'Iparie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau d'Iparie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Iparie marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Iparie marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Donna Karan Essence Wenge Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Christian Lacroix Tumulte pour Homme Donna Karan Black Cashmere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lubin Idole Eau de Parfum Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia L`Erbolario Meharees Mauboussin Histoire d`Eau Satellite Padparadscha Annayake Miyako L`Erbolario Dolcelisir Serge Lutens Fille en Aiguilles Parfum d`Empire Ambre Russe Donna Karan Chaos Yves Rocher Neonatura Cocoon L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Fendi Fendi Theorema