Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau d'Azur L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau d'Azur L`Occitane en Provence dla kobiet

żółtych kwiatów

Eau d'Azur marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau d'Azur został wydany w 2004 roku. Eau d'Azur stworzyli Fabrice Pellegrin i Alexis Dadier. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, piżmo, heliotrop, cedr i bergamotka.

Mimoza Piżmo Heliotrop Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Azur by L`Occitane en Provence.

Eau d'Azur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau d'Azur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau d'Azur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Azur marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Azur marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cartier So Pretty Serge Lutens Un Lys Versace Versace Essence Exciting Victorio & Lucchino Luz Menard Eau de M Soar MDCI Parfums Un Coeur en Mai Fragonard Eau de Bonheur Chloe Eau de Fleurs Capucine Stacked Style Baroque Bleu Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Farmacia SS. Annunziata Takis ID Parfums Mei Li