Marki » L » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau d'Azur L`Occitane en Provence dla kobiet

Eau d'Azur L`Occitane en Provence dla kobiet

żółtych kwiatów

Eau d'Azur marki L`Occitane en Provence to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau d'Azur został wydany w 2004 roku. Eau d'Azur stworzyli Fabrice Pellegrin i Alexis Dadier. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, piżmo, heliotrop, cedr i bergamotka.

Mimoza Piżmo Heliotrop Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Azur by L`Occitane en Provence.

Eau d'Azur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Eau d'Azur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Eau d'Azur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Azur marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Azur marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Air-Val International Disney Minnie 2005 Parfums DelRae Debut Pierre Balmain Vent Vert Diptyque Jardin Clos Crabtree & Evelyn Sarawak Adrienne Vittadini Capri Nicolas Danila Asian Gardens Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Caswell Massey Newport D.S. & Durga Siberian Snow Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille