Marki » L » cytrusowe « Grupy

Citrus Verbena Summer L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

ziołowy
kwaśny

Citrus Verbena Summer marki L`Occitane en Provence to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus Verbena Summer został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i cytryna; nutą serca jest werbena cytrynowa; nutą bazy jest cedr.

Grejpfrut Cytryna

Werbena cytrynowa

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Verbena Summer by L`Occitane en Provence.

Citrus Verbena Summer Recenzje Perfum

Citrus Verbena Summer by L`Occitane en Provence 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Verbena Summer marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Verbena Summer marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Roccobarocco Mouse Bill Blass Couture 7 Jardin de France Citron vert D`Orsay Etiquette Bleue So...? So...? Into the night Caswell Massey Lime Penhaligon`s Eau de Cologne Bronnley Lime & Bergamot Love & Toast Mandarin Tea