Marki » L » cytrusowe « Grupy

Citrus Verbena Summer L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

ziołowy
kwaśny

Citrus Verbena Summer marki L`Occitane en Provence to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus Verbena Summer został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i cytryna; nutą serca jest werbena cytrynowa; nutą bazy jest cedr.

Grejpfrut Cytryna

Werbena cytrynowa

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Verbena Summer by L`Occitane en Provence.

Citrus Verbena Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Verbena Summer marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Verbena Summer marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Estée Lauder Alliage Sport Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca L`Erbolario Citrus Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Boadicea the Victorious Energizer Creed Bois de Cedrat Creed Citrus Bigarrade Parfums Berdoues Viola Odorata Bond No 9 Texas Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Faberlic Donna Felice